• Rok szkolny 2020/2021

CYPRIAN TESSMER NA GALI FINALISTÓW I LAUREATÓW OLIMPIAD I KONKURSÓW

Dnia 22 czerwca odbyła się w auli IV Liceum Ogólnokształcącego uroczysta GALA FINALISTÓW I LAUREATÓW OLIMPIAD I KONKURSÓW. Nagrodzeni zostali uczniowie, którzy uzyskali tytuły laureata lub finalisty w konkursach i olimpiadach przedmiotowych. Wyróżniono 29 uczniów Grudziądza. Jednym z nich jest Cyprian Tessmer - uczeń naszej szkoły. Cyprian uzyskał w tym roku szkolnym tytuł laureata Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Polskiego oraz tytuł finalisty Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Niemieckiego. Nauczycielami przygotowującymi do konkursów były Pani Monika Wójcik- nauczyciel języka polskiego oraz Pani Weronika Klimek- nauczyciel języka niemieckiego. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Cyprian Tessmer z klasy VIIIa

laureatem wojewódzkiego konkursu przedmiotowego z języka polskiego

finalistą konkursu przedmiotowego z języka niemieckiego.

Dnia 18 marca 2021 r. zostały opublikowane wyniki wojewódzkiego etapu konkursu przedmiotowego z języka polskiego. Miło nam poinformować, że Cyprian Tessmer – uczeń klasy VIII a zdobył w tym konkursie tytuł laureata. Uzyskanie tego zaszczytu zwalnia Cypriana z udziału w egzaminie ósmoklasisty z języka polskiego i zapewnia mu maksymalną ilość punktów.

Cyprian został również finalistą tegorocznego konkursu przedmiotowego z języka niemieckiego. Uczeń uzyskiwał na każdym etapie najwyższe wyniki, dzięki czemu zakwalifikował się do etapu wojewódzkiego. W tym ostatnim uzyskał wynik 85%.

Z całego serca gratulujemy wspaniałych osiągnięć i życzymy dalszych, licznych sukcesów!!!

Monika Wójcik, nauczyciel języka polskiego,

Weronika Klimek, nauczyciel języka niemieckiego.

WYNIKI ELIMINACJI DO MIĘDZYSZKOLNEGO KONKURSU "EKOLOGICZNE ZMAGANIA"

12.03. 2021r.

W marcu uczniowie klas I-III wzięli udział w eliminacjach do międzyszkolnego konkursu "Ekologiczne Zmagania" pod hasłem "Eko-Inspiracje" organizowanego przez SP 9 w Grudziądzu. Dnia 12 marca 2021r. podsumowano konkurs na etapie szkolnym. Do międzyszkolnego konkursu przesłano prace: Zofii Maliszewskiej kl.Ib - gra piłkarzyki, Zuzanny Mularz kl.II a - laptop, Zofii Kawki kl. III a - gra Robaczek. Wyróżnienie otrzymała także praca Martyny Frydrychowicz z kl.Ia. Wszystkie prace powstały z surowców wtórnych które  w ten sposób otrzymały swoje "drugie życie". Wszystkim uczniom dziękujemy za ciekawe prace. (E. Niział)

Zapraszamy do obejrzenia wszystkich zdjęć w albumie fotograficznym.